Kontakt

Dentsply DeTrey GmbH Przedstawicielstwo w Polsce ul.Pilchowicka 9/11                      02-175 Warszawa

tel. +48 22 500 28 34               fax. +48 22 500 28 35

biuro@dentsply.pl

 

      Przedstawiciele Regionalni Dentsply:

 

Małgorzata Mrowińska

Rejon północno-zachodni                       Szczecin, Gorzów, Koszalin

                 +48 663 888 539

                   malgorzata.mrowinska@dentsply.com

 

Anna Łokuciewska

Rejon północny                                              Trójmiasto, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn,

                  +48 663 888 512

                  anna.lokuciewska@dentsply.com

 

Monika Suchowierska

Rejon północno-wschodni                             Białystok, Suwałki

                  +48 663 888 606

                   monika.suchowierska@dentsply.com

 

WAKAT

rekrutacja@dentsply.pl

 

Natalia Wiktorska

Rejon centralny                                             Łódź, Kielce

                 +48 663 888 528

                  natalia.wiktorska@dentsply.com

 

Dorota Piotrowska

Rejon mazowiecki                                          Warszawa, Radom

                   +48 663 888 516

                   dorota.piotrowska@dentsply.com

 

Michał Okuszko

Rejon środkowo-wschodni                Warszawa płd-wsch, Siedlce, Lublin

                  +48 663 888 518

                  michal.okuszko@dentsply.com

 

Tomasz Włodarczyk

Rejon południowo-zachodni                                   Wrocław, Opole

                  +48 663 888 517

                   tomasz.wlodarczyk@dentsply.com

 

Maciej Bartelt

Rejon śląski                                           Katowice, Częstochowa

                 +48 663 888 296

                  maciej.bartelt@dentsply.com

 

Szymon Nowak

Rejon małopolski                                                          Kraków, Nowy Targ, Zakopane

                 +48 663 888 519

                  szymon.nowak@dentsply.com

 

 Justyna Sękiewicz

Rejon południowo-wschodni                        Rzeszów, Tarnów, Przemyśl

                 +48 663 888 447

                  justyna.sekiewicz@dentsply.com

 

 


Grażyna Frontczak                                                         Country Manager Poland           

grazyna.frontczak@dentsply.com

Waldemar Kozłowski                                                       Professional Service Manager CEE

+48 663 888 515

waldemar.kozlowski@dentsply.com

Katarzyna Michalska                                                   Area Manager Poland

+48 663 888 513

katarzyna.michalska@dentsply.com

Natalia Szlązak (Glinka)                                                   Sales & Marketing Assistant PL

+48 663 878 511

natalia.glinka@dentsply.com