Aktualności

                           

                                                             

DENTSPLY - połączenie dystrybucyjne działu DeTrey oraz Maillefer

 

Dział Stomatologii zachowawczej Dentsply DeTrey od kilku lat przechodzi intensywny rozwój.

Poszerza się grono naszych klientów, rozwija sieć dystrybucyjna oraz współpraca z opiniotwórczymi ośrodkami dydaktycznymi i klinicystami. Nasze produkty: Ah Plus, SDR, Palodent Plus, Ceram.X, Dyract, Aquasil Ultra stały się standardem w pracy w wielu gabinetach stomatologicznych. Wysoka jakość produktów oraz spawdzone rozwiązania wpływają bardzo mocno na pozytywny efekt leczenia stomatologicznego.

W obliczu tej sytuacji firma Dentsply podjęła decyzję o dołączeniu działu endodontycznego Maillefer do wspólnej dystrybucji w Polsce. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów poszerzamy grupę Przedstawicieli Handlowych, którzy będą odpowiedzialni za wsparcie sprzedaży zarówno materiałów do stomatologii zachowawczej jak i całej endodontycznej grupy produktowej.

Oferta Dentsply Maillefer jest bardzo szeroka, obejmuje urządzenia endodontyczne (endometry, mikrosilniki: X-Smart, piecyki: Thermaprep), narzędzia ręczne do każdej sytuacji klinicznej i niepowtarzalne linie narzędzi rotacyjnych typu: Pathfile, Protaper Universal, Protaper Next.

Przedstawiciele Dentsply są wyposażeni w materiały i sprzęt do demonstracji. Zapewniają możliwość testów klinicznych. Służą wsparciem w obliczu pytań, wątpliwości oraz podczas decyzji o zakupie. Zapewniają zawsze najświeższe informacje o aktualnych promocjach, przedstawiają oferty specjalne oraz limitowane akcje.